O Nas

Przewodnictwo

Gdańsk – miasto niezwykłe. Miejsce o wielokulturowych, wielonarodowych i wreszcie wielowyznaniowych tradycjach. Przez długie wieki najpotężniejsze miasto Rzeczypospolitej i największy port w basenie Morza Bałtyckiego. Tutaj narodziła się „Solidarność”, tu rozpoczął się dramat II wojny światowej, wreszcie temat bursztynu – Gdańsk uchodzi za światową stolicę artystycznej obróbki tego niezwykłego kruszcu.

Oferujemy opiekę przewodnicką na terenie Trójmiasta oraz województwa pomorskiego. Nieszablonowy przekaz informacji krajoznawczych znacznie uatrakcyjni zwiedzanie trójmiejskiej aglomeracji i pobliskiego regionu. Nasi przewodnicy w bardzo interesujący sposób przybliżą dzieje i charakter cennych zabytków czy też wybitnych postaci.

Przewodnicką narrację dopasowujemy do charakteru i potrzeb naszych słuchaczy. Unikamy więc nadmiaru trudnych do zapamiętania dat i szczegółów, odwołujemy się natomiast do wyobraźni, uczuć i emocji – tak ważnych dla skuteczności ustnego przekazu.

W dalszej części witryny przedstawiamy uszczegółowioną ofertę naszej firmy. Oferujemy zatem opiekę przewodnicką na terenie Trójmiasta, a w ramach tych usług zwiedzanie poszczególnych obszarów trójmiejskiej aglomeracji, wędrówkę wzdłuż bardzo interesujących tras tematycznych, zwiedzanie muzeów czy wreszcie zgłębianie przyrodniczych atrakcji naszego regionu.

Wielkie bogactwo kryje się również w okolicach Trójmiasta – warto więc poznać atrakcje ziemi kaszubskiej i kociewskiej, na turystyczne odkrycie cały czas czekają Żuławy. Do wędrówki w czasy średniowiecza zapraszają efektownie się prezentujące gotyckie zamki.

Zakres usług przewodnickich:

  • Obsługa przewodnicka w języku polskim i angielskim;
  • Przewodnictwo na terenie Trójmiasta;
  • Przewodnictwo na terenie woj. pomorskiego.

Zapraszamy do współpracy!!